> Товари
Отримати
консультацію

Матраци

Понад півсотні найменувань матраців на будь-який смак і для будь-якого достатку: ортопедичні та прості, для дорослих і дітей, з пружинним блоком і безпружинні, що враховують вагу, ріст, індивідуальні особливості будови тіла і стан здоров'я. Всі матраци виготовлені з екологічно чистих матеріалів із застосуванням сучасних технологій.
Ви можете купити матрац on-line, ознайомившись з його властивостями і використавши зручну систему фільтрів інтернет-магазину. Ви можете поспілкуватися з консультантом по телефону або підійти в магазин, щоб самостійно випробувати вподобаний матрац.

Ліжка

Серійні моделі ліжок з натурального дерева - карпатського бука і дуба, ясеня, малайзійської гевеї. Широкий модельний ряд, різноманітність відтінків і декоративних елементів дозволяє легко вписати ліжко в будь-який інтер'єр. Особливий інтерес у дітей викликають чудові і міцні двоярусні ліжка. Як правило, ліжко комплектується ортопедичним каркасом, який дозволяє максимально розкрити властивості матрацу, створює додатковий комфорт під час відпочинку. Ліжко може бути додатково укомплектовано тумбами, туалетним столиком, комодом.
Ви можете купити ліжко on-line, познайомившись з його властивостями і використавши зручну систему фільтрів інтернет-магазину. Ви можете поспілкуватися з консультантом по телефону або підійти в магазин, щоб випробувати вподобане ліжко і, можливо, підібрати до нього гарний матрац.

Корпусні меблі

Меблеві комплекти - вітальні, кухні, передпокої, спальні, дитячі кімнати, шафи-купе, гардеробні, меблі для офісних приміщень, спеціалізовані меблі для готелів, кафе, ресторанів. Ці меблі виготовляються на замовлення, за індивідуальним проектом, з урахуванням Ваших побажань і параметрів приміщення, в якому передбачається встановити меблі.
Деякі "типові" проекти представлені в розділі "Корпусні меблі". Будь-який з них може бути взятий Вами "за основу". А потім дизайнер і технологи допрацюють проект так, щоб меблі ідеально відповідала всім Вашим вимогам.

Аксесуари

Все, що може знадобитися Вам, щоб меблевий комплект став завершеним: наматрацники, подушки, ковдри, пледи, штори, тощо Ви можете легко і зручно придбати аксесуари on-line в інтернет-магазині.