> Про компанію
Отримати
консультацію

Виробничо-торгівельне підприємство «МЕБЦЕНТР», очолюване директором-власником Мойсеєнко Євгеном Борисовичем, успішно працює на українському ринку і здійснює такі види діяльності:

  •     виробництво і продаж корпусних меблів будь-якої складності: шафи-купе, кухні, спальні, дитячі, ліжка, торгове обладнання, офісні меблі, комп'ютерні столи, вітражі, міжкімнатні перегородки
  •     виробництво і продаж меблів, виконаних виключно з натурального дерева (бук, ясен, дуб)
  •     продаж ДСП, ДВП, вологостійких стільниць
  •     продаж матраців та спальних приладь
  •     розпил ДСП, ДВП, стільниць і обклеювання кромкою ПВХ 1 мм, 2 мм
  •     проектування меблів


Виробничо-торгівельне підприємство «МЕБЦЕНТР» спеціалізується на створенні ексклюзивних, цікавих і практичних меблів для широкого кола замовників Херсонщини і всієї України. Творчий колектив фірми успішно вирішує поставлені завдання, спираючись на актуальні тенденції в області світового меблевого дизайну, сучасний стиль і класичні канони інтер'єрного мистецтва.

Використання концептуальних ідей і технічних навичок професіоналами фірми в проектуванні і виробництві меблів знаходять підтримку і стійкий попит у приватних і корпоративних замовників. Дизайн-проекти «МЕБЦЕНТРа» відрізняє якісне детальне опрацювання ескізу меблів та інтер'єру, правильне зонування простору і бездоганна композиція. Оригінальні авторські рішення в поєднанні з високою якістю роботи і мінімальними термінами виконання замовлень дозволили нашому колективу завоювати популярність і визнання серед клієнтів. Загальне керівництво проектами безпосередньо здійснює досвідчений керівник фірми Мойсеєнко Євген Борисович, який працює в меблевій індустрії з 2000 року.

Постійно розвиваючи комерційний успіх на меблевому ринку ПП «МЕБЦЕНТР» займає стійке положення в області меблевого дизайну. За час існування підприємства «МЕБЦЕНТР» ми виконали велику кількість замовлень для наших клієнтів і завоювали репутацію надійних фахівців своєї справи.

Виробничо-торгівельне підприємство «МЕБЦЕНТР» приділяє велику увагу продажу ортопедичних матраців та аксесуарів для сну. Неправильне положення хребта під час сну - основна причина захворювань опорно-рухового апарату, які все частіше стали турбувати людей молодого та середнього віку. Неправильно підібраний матрац здатний заподіяти спині чимало шкоди. На жаль, більшість матраців, на яких сплять сучасні люди, просто калічать спину. Наш колектив намагається, щоб запропоновані нами матраци допомагали зберегти здоров'я спини і хребта багатьом людям. Повірте, вибрати правильний матрац сьогодні набагато легше, ніж лікувати хворий хребет завтра.

Ми допомагаємо нашим клієнтам підібрати матраци з виключно безпечних натуральних матеріалів, які пройшли тестування на еко-сумісність, міцність і довговічність. При цьому приділяємо велику увагу і подушкам, адже стовідсотковий ортопедичний ефект можливий лише при використанні матраца спільно з ортопедичною подушкою, оскільки вона має мікромассажний ефект, підтримує хребет у природному положенні, а її основа дає надійну опору Вашому тілу.

Також хочемо звернути увагу на те, що іноді споживачі скаржаться на відчуття дискомфорту в перші дні експлуатації матраца. Це пов'язано з тим, що організм пристосовується до нових, більш якісних, умов сну. Згодом дискомфорт зникає, поступаючись дорогою новим, приємним відчуттям: хребет ніби говорить Вам «дякую»!

Колектив фірми «МЕБЦЕНТР» до Ваших послуг!

Телефонуйте, і ми з радістю допоможемо Вам в питаннях, пов'язаних з нашою сферою діяльності!